Loading...
Товари у кошику

Про мережу

Запрошуємо вас у вишуканий світ Італії!

Засновники Olio  

Віталій і Ліна Імерцакі

OLIO – це мережа популярних італійських ресторанів в Одесі з італійською кухнею та знаменитою італійською гостинністю.

Olio pizza створена силами людей, які ґрунтовно підійшли до питання народження цього проєкту – це одеські ресторатори Віталій і Ліна Імерцакі. Відомі такими успішними проєктами, як шанований український ресторан «Куманець», заснований 2001 року та мережа ресторанів OLIO. Сьогодні в місті Одеса працюють уже три заклади мережі OLIO.

вул. Буніна, 35

В OLIO на Буніна, 35 згуртувалася хороша команда керівників: Керуюча рестораном Olio pizza ‒ Євгенія Литовченко, перспективна молода керівниця з лідерськими здібностями та постійним прагненням до вдосконалення. Шеф-кухар Валентин Чебан ‒ працьовита й наполеглива людина, що постійно працює над підвищенням свого професійного зростання. Наші доброзичливі та швидкі адміністратори ‒ це ваші найкращі друзі й помічники з будь-яких питань!

Євгенія Литовченко
Керуюча рестораном
Olio pizza
Цивілько Владислав
Шеф-кухар ресторану
Olio pizza
вул. Гаванна, 7

Керівний склад Olio pizza на вул. Гаванна, 7 відрізняється високим професіоналізмом у роботі, прагненням завжди бути найкращими з надання доброзичливого обслуговування та якісного приготування страв для наших любих гостей: Керуюча рестораном – Наталья Черкаська, шеф-кухар – Вадим Шеренговський.

Це гідна команда в гідному ресторані!

Завжди чекаємо Вас у гості!

Наталья Манойлова
Керуюча рестораном
Olio pizza
Вадим Шеренговскій
Шеф-кухар ресторану
Olio pizza
пр-т. Добровольського, 114 / 1а

Команда ресторану OLIO на пр-ті Добровольского, 114/1а достойно доводить свою компетентність на довіреному їм «терені»: Керуюча рестораном Світлана Гоцуляк ‒ молода й наполеглива керівниця з хорошими організаторськими здібностями. Шеф-кухар Ольга Фролова, чітко справляється з поставленими завданнями і щодня підтверджує свій професійний рівень не тільки, як майстер своєї справи, а й як викладач дитячої «Кулінарної школи» в OLIO. Адміністратори: Лариса та Дар’я ‒ молоді, талановиті й дуже доброзичливі дівчата з бажанням догодити кожному, хто переступив поріг ресторану OLIO.

Імерцакі Денис
Керуючий рестораном OLIO
Ольга Фролова
Шеф-кухар ресторану OLIO

За багато років кропіткої роботи мережа ресторанів OLIO завоювала любов і довіру, як одеситів, так і гостей міста. Головний «коник» OLIO ‒ це кухня: піца з правильною хрусткою скоринкою, приготована у справжній італійській печі, паста, равіолі, мінестроне, різото, багети і фокача власної випічки, а також велике розмаїття найулюбленіших традиційних італійських страв, напоїв і вишуканих десертів . Італія стала ближчою і секрет простий ‒ Ви можете не тільки смачно поїсти в Olio pizza, а й замовити безкоштовну доставку додому.

Кожен ресторан мережі OLIO відрізняється своєю неповторною обстановкою і цікавинками в інтер’єрі, але все ж їх об’єднує одне ‒ вони всі створені дарувати радість і задоволення від їжі, обслуговування та гостинності.