Loading...
Товари у кошику

Політика конфіденційності

Реєструючись на сайті oliopizza.com.ua (далі – Сайт), Ви даєте згоду на обробку персональних даних (далі – Згода) згідно зі ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р №2297-VI.

Прийняттям даного Згоди є реєстрація на Сайті або оформлення замовлення без реєстрації. Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

  1. Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням.
  2. Ви погоджуєтеся на обробку наступних персональних даних: прізвище, ім’я, номер контактного телефону; адреса електронної пошти (за бажанням), адреса доставки.
  3. Метою обробки персональних даних є продаж товарів з сайту і обробка замовлень Покупця.
  4. Підставою для обробки персональних даних є ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р №2297-VI. В процесі обробки з персональними даними можуть бути здійснені наступні дії: збір, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення, використання, блокування, видалення.
  5. Ви погоджуєтеся на передачу персональних даних третім особам без попереднього повідомлення Покупця, якщо це пов’язано з обробкою або доставкою замовлення Покупця. (Наприклад, передача ваших даних кур’єру для доставки товару).
  6. Персональні дані можуть зберігатися і оброблятися до ліквідації даного сайту.
  7. Згода може бути відкликано Покупцем, шляхом направлення письмової заяви на електронну адресу admin@oliopizza.com.ua
  8. Справжнє згоду діє весь час до моменту припинення обробки персональних даних, зазначених у п.6 і п.7 даного Згоди.